SeneCura SeniorCentrum Telč

Novinky

Preventivní opatření platná do 3. října

21. 9. 2023 | Telč

Vzhledem k výskytu respiračních onemocnění u našich klientů a po pečlivém zvážení a doporučení ošetřujícího lékařem jsou od 20. 9. 2023 – 3. 10. 2023 zavedena preventivní opatření.

Desetiboj v SeniorCentru Telč

19. 9. 2023 | Telč

Ve středu 13. září se u nás v SeniorCentru Telč konal Desetiboj seniorů o pohár starosty města Telče. V pořadí se jednalo o již XIX. ročník.

Canisterapie v SeniorCentru Telč

30. 8. 2023 | Telč

Minulý týden nás po prázdninové přestávce navštívila terapeutická fenka Dixie se svou paničkou z canisterapeutického sdružení Kamarád, z. s.

Domácí mazlíčci v SeniorCentru Telč

25. 8. 2023 | Telč

O pozitivním vlivu soužití člověka a zvířete se toho ví hodně. I my v SeniorCentru Telč si to uvědomujeme a pokud je to v našich silách a možnostech klienta, umožňujeme klientům pobyt s domácími zvířaty v našem domově.

Představujeme nové číslo SeneCura Magazínu

9. 8. 2023 | Centrála

Milí čtenáři, první polovina roku 2023 byla pro nás opět plná aktivit, které jsou pro skupinu SeneCura tradiční. Jak víte, v našich SeniorCentrech to stále žije něčím zajímavým. Důležitým milníkem pro nás bylo rozšíření SeniorCentra Písek o služby Domova se zvláštním režimem.

Narozeninový den v SeniorCentru Telč

28. 7. 2023 | Telč

Tento měsíc u nás v domově opět proběhl narozeninový den. Klienti, kteří oslavili narozeniny v období duben, květen a červen se mohli těšit na krásná přáníčka vyrobená dětmi z mateřské školy Mrákotín.