SeneCura SeniorCentrum Telč

Domov, v němž se budete cítit dobře

SeneCura SeniorCentru Telč se nachází v klidné okrajové části historického centra města Telče, které je zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Okolí domova nabízí krásné procházky do zahrady plné zeleně nebo do historického centra, kde najdete mnoho obchůdků, restaurací a výbornou cukrárnu. V našem domově nabízíme širokou škálu služeb v prvotřídní kvalitě zajištěnou profesionálním týmem spolupracovníků. Poskytujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu pro službu Domov pro seniory s kapacitou 64 lůžek, službu Domov se zvláštním režimem s kapacitou 60 lůžek a Odlehčovací službu s kapacitou 6 lůžek. Veliký důraz klademe na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou demence. Budova SeniorCentra je členěna do 3 nadzemních podlaží, kde se nacházejí pokoje klientů, společenské prostory, kadeřnictví, fitness centrum, kaple aj. Výhodou nového a moderního domova, otevřeného v roce 2019, jsou plně bezbariérové prostory, komfortně a prakticky zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s výhledem do krajiny nebo zahrady s terasou. Pokoje jsou plně vybaveny nábytkem včetně polohovatelné postele s antidekubitní matrací a vlastním sociálním zařízením. Vybavení je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Máme Značku kvality od APSS:

Jsme zapojeni do evropského systému řízení kvality E-Qalin® (evropský systém managementu kvality zaměřený na domovy pro seniory).

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Výborná poloha a spolupráce s komunitními centry, mateřskými školami a školami z okolí činí z našeho SeniorCentra místo pro častá setkání různých generací. K tomu je s oblibou využívána naše terapeutická zahrada. Od roku 2023 spolupracujeme s organizací Mezi námi, o.p.s.

Jistota od předního poskytovatele péče

Společnost SeneCura je s téměř 7 500 lůžky a s více než 84 zařízeními předním soukromým poskytovatelem péče v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu klientům nejen na Vysočině, ale i v celé České republice, kde je SeneCura předním soukromým provozovatelem domovů pro seniory a domovů se zvláštním režimem poskytujících zdravotní a sociální péči, včetně péče o seniory s demencí. 

Provozovatelem SeniorCentra Telč je SeneCura SeniorCentrum Telč s.r.o.  Zřizovatelem je společnost SeneCura s.r.o., Ke Smíchovu 1144/144, Praha Slivenec 154 00. SeneCura SeniorCentrum Telč s.r.o. poskytuje dvě služby sociální péče s nepřetržitým provozem (celoroční provoz) a to sociální službu – Domov se zvláštním režimem, dle § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a sociální službu – Domov pro seniory, dle § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Podporuje nás kraj Vysočina a město Telč:

             

 

Jsme členem:
                   

SeniorCentrum Telč jedním pohledem

• V provozu od roku 2019, kapacita pro službu DS 64 a DZR 60 lůžek
• Rozlehlá zahrada, terasa
• Programy: roční přání, výměnné pobyty, večeře při svíčkách
• Ergo- a fyzioterapie, canisterapie, muzikoterapie

  • Držitel certifikátu Značka kvality (5*)
  • Nadstandardní strava
  • Bohaté aktivizační programy, masáže, pedikúra, wifi
  • Pravidelné zahradní slavnosti
  • Poloha domova umožňuje zapojení do sociálního života v okolí